Vynucená aktualizace Windows

Komerční a nesvobodný software

Administrátor

Příspěvek 04. čer 2016, 20:10

Vynucená aktualizace Windows

Microsoft se svou parazitní aktualizací na Windows 10 parádně narazil na zeď. Na nekalé praktiky Microsoftu si posvítí Slovenská obchodní inspekce. Konečně má nějaký státní aparát odvahu říci: DOST!

zive.sk: SOI sa nepáči upgrade na Windows 10. Upozorní naň EÚ

A jak se na vynucenou aktualizaci na Windows 10 dívají naši čtenáři?

Hlasujte v anketě na webu a pište komentáře, buď sem nebo na web.

win10-anketa.jpg
Sledujte ExoSpace.cz

Administrátor

Příspěvek 04. čer 2016, 20:15

Komentáře čtenářů

Síce to môže byť trochu otravné, ale prechod je veľmi plynulý, jednoduchý a bez problémov. Odporúčam prejsť!
Lukáš Kubinec

Windows 10 jsem si aktualizovala z Windows 8.1 a jsem s nima naprosto spokojená. Jsou lepší než Win 8, ze kterých jsem moc nadšená nebyla.
Eliška

Čím víc přituhuje tím méně ho chci.
Redukovaná Planckova konstanta

Aktualizoval som ho akonahle vysiel a je omnoho lepsi, ako predinstalovany Win 8, alebo aj aktualizovany na 8.1. Po takmer roku som s nim zatial nemal ziaden problem.
Peter Šoka

Win 10 do tabletu SUPER, ale do Pc ne! Jedině s dotikáčem monitorem!! Win 10 je prostě pro určitý lidi tot vše muj názor.A vynucená instalace je dost otravná já ji zatrh :/
Veny Wenator

Jo, Microsoftu se tento krok vůbec nepovedl. Vnucená instalace Windows 10 znepříjemnila nejednomu uživateli život a v některých případech se musely i zavřít prodejny.
http://valeas.cz/it-blog/163-agresivni- ... windows-10
Václav Dobiáš

Včera se mi bez toho aniž bych je chtěla,začaly samy instalovat. Odstranila jsem to. Ovšem jsou tak vtiravi,ze se mi nutí opět. Dvě hodiny jsem měla co dělat. Zpracované tři objednávky a vypl se pc. Přestala mi fungovat tiskárna,zkrátka super věc. Nejsem zrovna trpělivá,ale tohle mě vytocilo do bělá.Odinstalovala jsem je okamzite. A to nemluvim o tom,ze jsem mela spoustu potrebnych souboru,ktere udajne mely zustat na sve místě, a ejhle,prazdno. Odinstalace a navraceni nasteyti nebylo slozite,takze i soubory jsem mela zpet. Ale opravdu humus.A to jeste jedna vec,mela jsem rozdelanou praci,takze vzhledem k tomu,ze se z niceho nic zacaly instalovat desitky,tak se vypla prace a program zacal nadavat,ze bylo vse vypnuto ne zrovna dobrým způsobem. Takže jsem musela ještě dávat dokupy práci.
Vladimíra Martiníková Hradilova

Zablokoval jsem všechny KB aktualizace co by mohly spustit instalaci Win10, tak doufám, že mi Win7 přežije.
Jiří Programagor
Sledujte ExoSpace.cz

Zpět na Proprietární software