Příspěvek 16. led 2016, 06:29

Pomozte nám vylepšit naši stránku

Rádi bychom vás upozornili na zřejmě přehlížené, ale přitom užitečné funkce na naší stránce.

Jednak každý článek můžete sdílet - slouží k tomu sada tlačítek nad každým článkem. Sdílet můžete na Twitteru, Facebooku, LinkedIn, Google+ a dalších kanálech. (Chybí vám nějaký? Napište - doplníme.) Odkaz na článek můžete takto i někomu poslat e-mailem.

social.jpg
social.jpg (7.04 KiB) Zobrazeno 2079 krát

social-buffer.jpg
social-buffer.jpg (28.21 KiB) Zobrazeno 2079 krát


Pod každým článkem se nachází nenápadné tlačítko Print. Po klepnutí na něj se otevře okno s vloženým článkem, se kterým můžete dělat ohromné věci. Budete-li myší přejíždět nad textem, budou se ukazovat bloky, které můžete vymazat - stačí na ně klepnout. Můžete si rovněž zapnout a vypnout zobrazování obrázků. Výsledek pak můžete vytisknout na tiskárně anebo převést do PDF. I odsud můžete zaslat e-mail, tentokrát se ale neotevře výchozí e-mailový program, který máte ve svém počítači, ale okno, do něhož napíšete e-mailovou adresu odesílatele (vás) a příjemce.

print.jpg
print.jpg (1.43 KiB) Zobrazeno 2079 krát

print-editor.jpg


Za další můžete nám pomoci vylepšovat obsah na stránce. Na konci každého článku je "bonzplugin", po klepnutí na odkaz se otevře okno, do něhož můžete napsat názor, co je podle vás v článku špatně.

chyba.jpg
Přílohy
stars.jpg
stars.jpg (2.4 KiB) Zobrazeno 2079 krát
Sledujte