Příspěvek 25. led 2020, 19:53

Ring, Ring (1973)

RingRing.jpgPříběh tuláka, který se seznámí s dívkou, chvíli s ní pobude a vydává se na další cestu. Dívku zanechává osamělou s dopisem na rozloučenou. "To live is to be free." K písničce není oficiální videoklip.


Vzpomínková píseň na dětství. Dospělá dívka (v podání Anni-Frid) vzpomíná na dětská léta strávená s kamarády. Jeden z mála songů otextovaných Bennym Anderssonem. Refrén za doprovodu Björna Ulvaeuse. "Please take me back to that place where I've got all my memories, those were my happiest days." K písničce není oficiální videoklip.


Vůbec první singl skupiny z roku 1972. Lidé se potřebují vzájemně, a tak by se měli podle toho k sobě chovat. "Flowers in a desert need a drop of rain like a woman needs her man." K písničce není oficiální videoklip.


Kdyby už pro nic jiného, již svým názvem je písnička vhodná do junáckého prostředí. Významem podobná People Need Love - vybízí, abychom se k lidem chovali jako k bratrům, protože nikdy nevíme, kdy je budeme potřebovat. "Treat him well, he is your brother, you might need his help one day. We depend on one another, love him that's the only way." Opět k ní není oficiální videoklip, ale můžeme se podívat na live video z australského úseku turné v roce 1977.Sledujte