Černé díry

Hvězdná astrofyzika, exoplanety

Příspěvky: 53

Registrován: 10. úno 2020, 11:14

Příspěvek 27. říj 2020, 12:10

Re: Černé díry

V noci už jsem byl líný to opravovat, na pólech černé díry, v onom kvarkovém oceánu, nevznikají špičky, ale naopak víry sahající až k samému horizontu. Tyto víry produkují ony vysokoenergetické výstrysky záření, jehož proud s sebou dokáže unášet i částice hmoty. Vytrhávat je z té rotující polévky. Na povrchu černé díry, horizontu je rotující oceán Einstein-Boseho kondenzátu. Myslím, že tak se nazývá "roztok" kvarků.
A je možné, že právě na pólech dochází k oné transformaci hmoty na prostor a černá díra zvětšuje svůj povrch právě v těchto oblastech, což pravděpodobně produkuje onu energii výtrysků. Při přeměně hmoty na prostor, je uvolňováno velké množství energie, jelikož hmota ztrácí celý jeden rozměr, a energie tohoto rozměru je uvolněná podobně jako při fůzní reakci. Póly černé díry jsou takové "fůzní pece", ve kterých dochází ke třetinové "anihilaci", tj. zmizení hmoty, která ztrácí jeden rozměr a zbývající dva se spojují s povrchem černé díry.

Samozřejmě vše berte s rezervou, jedinou licenci, kterou na tyhle výroky mám, je fantazie, a tyto stránky si tak nějak vypůjčuji k její sdílení.

Příspěvky: 53

Registrován: 10. úno 2020, 11:14

Příspěvek 29. říj 2020, 02:03

Re: Černé díry

Škoda, že tu nejde mazat. Už by tu nic nebylo.
Předchozí

Zpět na Hvězdy a planety

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron